Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
  McLean Youth Basketball  
  Grade 11-12 Boys Basketball Game Schedule - December 2019  
                   
                   
    Langley Division     McLean Division     Private School Division  
                   
    Team D'Aquila     Team Daniel     Team Abi-Aad  
    Team Doody     Team Groll     Team C. Begeny  
    Team Hauptli     Team Hadgu     Team J. Begeny  
    Team Iverson     Team Kunz     Team Gatti  
    Team Kim     Team Merritt     Team Jordan  
    Team Kordziel     Team Molnar     Team Marinaro  
    Team Saluja     Team Noyola     Team Montgomery  
    Team Hatzell     Team Ricketts     Team Stone  
          Team Stein        
                   
                   
                   
  Sun Dec 8 Cooper MS   Thur Dec 12 Longfellow MS   Sun Dec 15 McLean HS  
                   
  11:00 AM Hartzell vs. Kunz   6:00 PM Gatti vs. Kordziel   11:30 AM Hauptli vs. Hadgu  
  12:00 PM Saluja vs. Hadgu   7:00 PM Noyoala vs. Stone   12:30 PM Hartzell vs. Noyola  
  1:00 PM Hauptli vs. Merritt   8:00 PM Iverson vs. C. Begeny   1:30 PM Ricketts vs. J. Begeny  
  2:00 PM Molnar vs. Marinaro   9:00 PM Hadgu vs. Marinaro   2:30 PM Merritt vs. C. Begeny  
  3:00 PM Kordziel vs. Groll              
  4:00 PM Noyola vs. Abi-Aad              
                   
  Sun Dec 8 McLean HS   Sat Dec 14 Cooper MS   Mon Dec 16 Longfellow MS  
                   
  11:00 AM Kim vs. Daniel   3:00 PM Abi-Aad vs. Daniel   6:00 PM Kordziel vs. Marinaro  
  12:00 PM D'Aquila vs. Jordan   4:00 PM Groll vs. Jordan   7:00 PM Montgomery vs. Hartzel  
  1:00 PM Doody vs. Montgomery   5:00 PM Kunz vs. Montgomery   8:00 PM Iverson vs. Merritt  
  2:00 PM Ricketts vs. C. Begeny         9:00 PM Doody vs. Stein  
  3:00 PM Stein vs. J. Begeny              
                   
  Mon Dec 9 Longfellow MS   Sat Dec 14 McLean HS   Thur Dec 19 Longfellow MS  
                   
  6:00 PM Saluja vs. Montgomery   2:15 PM Kim vs. J. Begeny   6:00 PM Molnar vs. Jordan  
  7:00 PM Hauptli vs. Abi-Aad   3:15 PM Stein vs. Gatti   7:00 PM Ricketts vs. Stone  
  8:00 PM Iverson vs. Gatti   4:15 PM Stone vs. Doody   8:00 PM D'Aquila vs. J. Begeny  
  9:00 PM Kordziel vs. Molnar   5:15 PM Marinaro vs. Saluja   9:00 PM Kim vs. C. Begeny  
                   
  Tues Dec 10 Cooper MS   Sun Dec 15 Cooper MS        
                   
  6:00 PM Iverson vs. Ricketts   11:30 AM Molnar vs. Stone        
  7:00 PM Kim vs. Merritt   12:30 PM Saluja vs. Kunz        
  8:00 PM Hauptli vs. Gatti   1:30 PM D'Aquila vs. Daniel        
  9:00 PM D'Aquila vs. Jordan   2:30 PM Doody vs. Groll